Oferta

Od początku istnienia naszej firmy działamy na polu informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nasza szeroka oferta pozwala nam na kompleksową obsługę Państwa projektów.

Strony internetowe

Bardzo szybki rozwój komputeryzacji sprawił, że Internet stał się jednym z najczęściej stosowanych narzędzi do przekazu informacji, reklamy, komunikacji a nawet do robienia zakupów. Każda firma, która myśli o rozwoju powinna mieć swoją stronę internetową. Jest to najtańszy i najprostszy sposób na dotarcie do szerokiej rzeszy Klientów, dlatego niemal żadna kampania reklamowa nie może się odbyć bez swojego ogólnodostępnego miejsca w Internecie.

Czytaj dalej...

Systemy informatyczne

Wiele polskich firm nadal nie skorzystało w pełni z udogodnień, jakie przynosi komputeryzacja. Oprócz zastosowania komputerów oraz sieci komputerowych, warto zastanowić się nad systemami informatycznymi. W każdej firmie istnieje wiele procesów, które wykonuje się ręcznie, są długotrwałe i żmudne. Systemy informatyczne mają na celu odciążyć człowieka w jak największym stopniu od tych zajęć tak, aby niemal całą pracę wykonał za niego komputer. Proces taki nie tylko przebiega znacznie szybciej, ale również minimalizuje ryzyko popełnienia błędów, które często bywają bardzo kosztownymi dla firmy.

Czytaj dalej...

Sieci komputerowe

Sieci komputerowe są podstawą sprawnego i efektywnego działania każdego przedsiębiorstwa. Z doświadczenia wiemy o tym, że w pracy grupowej liczy się każda sekunda. Sieci komputerowe pozwalają na znacznie lepszą komunikację w firmie. Również zapewniają oszczędności na sprzęcie oraz utrzymanie porządku dzięki współdzieleniu przez pracowników udziałów sieciowych, takich jak drukarki, skanery bądź dokumenty. A archiwizacja danych wcale nie musi wymagać dodatkowych czynności.

Czytaj dalej...

Centrale telefoniczne

Dynamiczny rozwój technologiczny nie ominął również i telekomunikacji. Instalowane przez nas centrale telefoniczne stanowią nojnowoczesniejsze rozwiązania w tej dziedzinie. Oferowane przez nas serwery telekomunikacyjne łączą ze sobą tradycyjną centralę telefoniczną z siecia komputerową i Internetem. Daje to niewspółmiernie większe możliwości. Wykorzystanie technologii VoIP zwiększa elastyczność systemu jak również w dużym stopniu obniża koszty połączeń. Daje to także możliwości łączenia kilku systemów o dowolnej lokalizacji w jeden, jednorodny system z możliwością darmowych połączeń pomiędzy dowolnymi telefonami w systemie. Praktycznie możemy uruchomić numer wewnętrzny w dowolnym miejscu na ziemi, gdzie tylko jest dostęp do Internetu. Technologia taka daje również możliwości konfigurowania najbardziej rozbudowanych systemów Call Center.

Czytaj dalej...

Systemy alarmowe

Nie wystarczą już kraty w oknach, żaluzje, metalowe drzwi i kilka zamków. Takie zabezpiczenie na pewno utrudnia włamanie jednakże stanowi pasywną formę zabezpieczenia. Ten brak reakcji spowodował powstanie aktywnych systemów zabezpieczeń, reagujących w określony sposób na próbę napadu.

Czytaj dalej...

Telewizja przemysłowa

Coraz częstsze stosowanie kamer świadczy o tym, jak bardzo pomagają nam w życiu. Właściciel firmy ma prawo wiedzieć czy zlecona praca jest wykonywana prawidłowo. Dzięki kamerom nie musi nieustannie obserwować wszystkich pomieszczeń na często niemałych przestrzeniach, lepiej panuje nad sytuacją w Firmie, widząc co robią i gdzie przebywają jego pracownicy. Strażnik pilnujący obiektu nie musi ciągle zmieniać swojego stanowiska, bo dzięki kamerom jest wszędzie równocześnie.

Czytaj dalej...

Ewidencja czasu pracy

Kodeks pracy określa ilość godzin jakie zatrudniony powinien przepracować w ciągu tygodnia. Ale czy napewno pracownicy poświęcają ten czas dla firmy? Na to pytanie może odpowiedzić System Ewidencji Czasu Pracy. System rejestracji zapisuje dokładnie w którym momencie pracownik przychodzi do pracy i o której z niej wychodzi. W ten sposób jesteśmy w stanie określić dokładnie ile czasu każdy z poszczególnych pracowników poświęcił na pracę. Stosowanie naszego systemu prowadzi do zwiększenia efektywności działań pracowników oraz ogólnej dyscypliny panującej w firmie.

Czytaj dalej...

Strona główna, O Nas, Oferta, Zaufali nam, Portfolio, Kontakt, Logowanie

Zgodność ze standardem Valid XHTML 1.0 Strict

© 2008 Jarkopol