Strony internetowe

Szybki rozwój komputeryzacji sprawił, że Internet stał się jednym z najczęściej stosowanych narzędzi przekazu informacji, reklamy, komunikacji a nawet do robienia zakupów. Każda firma, która myśli o rozwoju powinna mieć swoją stronę internetową. Jest to najtańszy i najprostszy sposób na dotarcie do szerokiej rzeszy Klientów, dlatego niemal żadna kampania reklamowa nie może się odbyć bez swojego ogólnodostępnego miejsca w Internecie.

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne wykonanie stron internetowych, dostosowanych do ich potrzeb. W przypadku małych firm, pragnących przede wszystkim ułatwić kontrahentom kontakt ze sobą, proponujemy proste witryny informacyjne. Natomiast dla przedsiębiorstw oczekujących więcej od swojej strony, przygotowujemy rozbudowane serwisy, które oprócz możliwości zamawiania produktów, dają również możliwość dokonywania płatności internetowych.

Zachęcamy naszych Klientów do najbardziej atrakcyjnych rozwiązań. Najnowocześniejsze narzędzia animacyjne, takie jak Adobe Flash sprawiają, że projekty przez nas wykonywane przestają być zwykłymi stronami internetowymi, a stają sie multimedialną sztuką.

Wszystkie wymagania naszych Zleceniodawców staramy się spełnić, zarówno od strony użytkującego serwis, jak i administrującego nim. Dla Klientów wymagających pełnej kontroli nad swoją stroną internetową tworzymy systemy zarządzania treścią (ang. Content Management System), zwykle oparte na technice WYSIWYG (To Co Widzisz Jest Tym, Co Otrzymujesz, ang. What You See Is What You Get). Jeśli natomiast nie masz czasu się nią zajmować, zawsze służymy pomocą w administrowaniu jak i zarządzaniu serwisem.

Staramy się tworzyć strony wygodne i intuicyjne. Dlatego stosujemy różne rozwiązania technologii AJAX, dzięki którym wiele operacji wykonywanych jest znacznie szybciej, niż przebiega to na zwykłych stronach internetowych.

Wykonując nasze strony internetowe, dbamy o to, aby w szybko zmieniającej się technologii, przetrwały nienaruszone. Dlatego budując nasze strony internetowe, staramy się przestrzegać wszelkich standardów.

Jeżeli oczekiwania Klienta mogą zostać spełnione poprzez gotowe systemy, proponujemy ogólnie stosowane produkty (np. Joomla!, phpBB) jak i również nasze firmowe rozwiązania, takie jak: Flash Content Management Panel (aby się zalogować użyj login demo, hasło demo). Zapraszamy do testowania.

Powrót do oferty...

Strona główna, O Nas, Oferta, Zaufali nam, Portfolio, Kontakt, Logowanie

Zgodność ze standardem Valid XHTML 1.0 Strict

© 2008 Jarkopol