Systemy alarmowe

Nie wystarczą już kraty w oknach, żaluzje, metalowe drzwi i kilka zamków. Takie zabezpiczenie na pewno utrudnia włamanie jednakże stanowi pasywną formę zabezpieczenia. Ten brak reakcji spowodował powstanie aktywnych systemów zabezpieczeń, reagujących w określony sposób na próbę napadu.

Systemy alarmowe, to coraz nowocześniejsze urzadzenia, dziś już w większości przypadków programowane za pomocą komputerów, w celu ochrony nas i naszego mienia.

Montujemy systemy alarmowe w mieszkaniach, domkach jednorodzinnych jak również dużych obiektach przemysłowch. W zależności od potrzeb, dobieramy odpowiedni sprzęt. Opracowujemy projekt systemu alarmowego adekwantny do danego obiektu i jego przeznaczenia, spełniający wymagania Klienta.

Stosujemy systemy armowe i podzespoły tylko renomowanych firm takich jak SATEL, CROW, DSC, PARADOX itp. gwarantując tym samym niezawodność działania systemu.

Po zamontowaniu i uruchomieniu systemu alarmowego zawsze przeprowadzamy szkolenia dla osób obsługujących alarm.

Po zakończeniu prac nie pozostawiamy naszych Klientów, gdyż zawsze mogą na nas liczyć. Systematycznie przeprowadzamy konserwacje systemów alarmowych. W przypadku przebudowy obiektu lub zmiany funkcjonalności, dostosowujemy system do nowych warunków.

Powrót do oferty...

Strona główna, O Nas, Oferta, Zaufali nam, Portfolio, Kontakt, Logowanie

Zgodność ze standardem Valid XHTML 1.0 Strict

© 2008 Jarkopol