Systemu informatyczne

Wiele polskich firm nadal nie skorzystało w pełni z udogodnień, jakie przynosi komputeryzacja. Oprócz zastosowania komputerów oraz sieci komputerowych, warto zastanowić się nad systemami informatycznymi. W każdej firmie istnieje wiele procesów, które wykonuje się ręcznie, są długotrwałe i żmudne. Systemy informatyczne mają na celu odciążyć człowieka w jak największym stopniu od tych zajęć tak, aby niemal całą pracę wykonał za niego komputer. Proces taki nie tylko przebiega znacznie szybciej, ale również minimalizuje ryzyko popełnienia błędów, które często bywają bardzo kosztownymi dla firmy.

Zajmujemy się tworzeniem systemów informatycznych zarówno dla Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Po otrzymaniu wytycznych od Zleceniodawcy, dokładnie analizujemy problem, by znaleźć dla niego najlepsze i najprostsze rozwiązanie. W zależności od zadania wybieramy najszybszy i najbezpieczniejszy wariant.

Dla Klientów oczekujących poprawienia zupełnie odrębnych procesów na różnych stanowiskach oferujemy aplikacje działające bezpośrednio na komputerze pracownika. Programy takie cechują się pełnym dostosowaniem do osób je obsługujących oraz dużą szybkością rekacji na akcje użytkownika. Ze względu na bezpieczeństwo, stanowisko pracy należy odpowiednio dostosować, co rzecz jasna wykonamy w ramach usługi.

Natomiast jeśli Klient wymaga poprawienia bardzo złożonej kooperacji wielu ludzi, proponujemy programy działające w oparciu o przeglądarkę internetową. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pracownicy mogą wspólnie działać nad jednym zadaniem, a praca z systemem informatycznym przypomina zwykłe użytkowanie Internetu. Równocześnie w ten sposób uniezależniamy się od ograniczenia do jednego systemu operacyjnego. Oczywiście dołożymy wszelkich starań do wyboru technologii, dającej jak największą szybkość i bezpieczeństwo pracy.

Rozwiązanie takie daje jeszcze inne możliwości. Przy odpowiednim dostosowaniu systemu, możemy pozwolić pracownikom działać w dowolnym miejscu na świecie. Daje to perspektywy korzystania z wielu programów wyrównujących szanse dla osób niepełnosprawnych, kobiet wchowujących małe dzieci itd. Nadaje to firmie renomę przedsiębiorstwa przyjaznego pracownikom. Również pojawia się oszczędność związana z budową i utrzymywaniem stanowisk pracy.

Korzyści ze stosowania systemów informatycznych jest znacznie więcej. Wiele firm z ich pomocą już poprawiło sposób funkcjonowania. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy na spotkanie z nami. Nasi analitycy obserwując działanie firmy zaproponują Państwu odpowiednią ofertę.

Powrót do oferty...

Strona główna, O Nas, Oferta, Zaufali nam, Portfolio, Kontakt, Logowanie

Zgodność ze standardem Valid XHTML 1.0 Strict

© 2008 Jarkopol